Merhaba..


Belki biraz geç oldu ilk blog postu için, ama olsun başlamak işin yarısıdır gibi bir kilişe söz vardır ya işte biz ondan güç alıp başladık yazmaya. Önemli Bir Not: Yazım hatalarından dolayı bizi affedin lütfen.

Öncelikle nasılsınız? umarız ki iyisinizdir.. :)

İlk postta şöyle bir özet geçmek istiyoruz. Üniversiteyi bitirdik, orda burda çalıştık, acaba bizde iş sahibi olabilirmiyiz derken kendimizi ufak ufak internet sitesi açarken bulduk, zorladık şartları hem de çok zorladık. Sonuşta bi yerden başlamak lazım özgür olmak lazımdı!

Tam da endişe içindeyken acaba olr mu olmaz mı ayı kurtardık mı? kurtaramadık mı? derken bi baktık ki bir yıl geçmiş bile.. Tabii bu süreçte bize maddi manevi destekleyenleri unutmak mümkünmü? 

İlk alımlarda özellikle siz şimdi alın sonra verirsiniz diyenler gibi hemen peşin peşin isteyenler de biz hepsini çok seviyoruz çünkü hepsinden ayrı ayrı dersler öğreniyoruz. Hayat dersleri :) Şaka bi yana biz üretken olmayı kendimizi geliştirmeyi ve yeni bir şeyler denemeyi çok seviyoruz. Ve bu ürttiklerimizi paylaşarak birilerine faydalı olabiliyorsak bizden mutlusu yok. 

Türkiye'nin tasarım konusunda daha çok yolu olduğunu kopyalayarak hiç bir yere varılmayacağını öğrendik. Evet kopyalarsınız para kazanırsınız belki de kimse çakmaz kopyaladığınızı, ama kendinizle çelişirsiniz yenilikçi olmazssınız bu şekilde.

Şimdilik bu kadar, mutlu kalın:)


Leave a comment


Please note, comments must be approved before they are published